Loading...
Zawartość koszyka
(brak)
Suma:
 

Dla biznesu

Jak działamy?

  • Wynajmujemy wysokiej jakości meble
  • Umożliwiamy wykup wynajmowanych mebli w dowolnym momencie
  • Miesięczne opłaty za wynajem naliczają się na poczet wykupu
  • Przywozimy, wnosimy, montujemy a w razie potrzeby odbieramy nasze meble - bezpłatnie

Korzyści?

  • Duży wybór wysokiej jakości mebli
  • Elastyczna umowa, zero zobowiązań
  • Możliwość wykupu lub zwrotu mebli w dowolnym momencie
  • Jedna zbiorcza faktura vat co miesiąc
  • Circular economy - Twoja firma stanie się bardziej eco friendly

Oferta

Sprzedaż mieszkań "pod klucz"

Wynajmij meble ruchome na czas sprzedaży mieszkania. Daj Twoim klientom możliwość wyboru zakupu mieszkania z pełnym umeblowaniem lub bez. Jeśli Twój klient zdecyduje się na zakup mieszkania z meblami, wykupisz je od nas odejmując od ceny poniesione koszty wynajmu. Jeśli Twój klient będzie wolał urządzić mieszkanie po swojemu, odbierzemy nasze meble a Ty zapłacisz jedynie za okres ich wynajmowania, bez konieczności zakupu i późniejszego magazynowania.

Brak terminowych zobowiązań - wynajmujesz meble tak długo, jak długo trwa proces sprzedaży mieszkania.

Mieszkania na wynajem

Podnieś standard mieszkań na wynajem używając wysokiej jakości mebli ruchomych. Wymieniaj wynajmowane meble co jakiś okres, dopasowując ich ilość i styl do potrzeb konkretnego najemcy. Szybszy i łatwiejszy proces wynajmu mieszkania, które jest umeblowane. Relatywnie niskie koszty miesięczne wynajmu, które doliczysz ceny wynajmu mieszkania.

Home Office w mojej firmie

Zwiększ efektywność Twojego zespołu oferując im jakościowe i komfortowe meble do pracy z domu. Płać niewielką kwotę miesięcznie i subskrybuj nasze produkty przez dowolny okres. My zajmiemy się dostarczeniem i zainstalowaniem stanowisk pracy u Twoich pracowników oraz ich odbiorem po zakończeniu okresu wynajmu. Dzięki różnorodności naszej oferty jesteśmy w stanie zapewnić wygodne i funkcjonalne set-upy mebli do pracy, niezależnie od powierzchni mieszkań.

Wyposażenie dla biura / salonu / sklepu

Stwórz stylową i reprezentatywną przestrzeń Twojego biznesu, wynajmując wysokiej jakości meble. Nie kupuj od razu jeśli nie wiesz jak długo będziesz ich potrzebował. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na rozwój Twojej firmy. My udostępnimy Ci możliwość wykupu lub zwrotu mebli w dowolnym momencie Twojej działalności.

Kontakt

Jeśli Twój biznes potrzebuje mebli, chętnie o tym porozmawiamy

W GÓRĘ