Loading...
Zawartość koszyka
(brak)
Suma:
 

O nas

Oferta Tapchan to znak naszych czasów. Prosty model polegający na używaniu ładnych i jakościowych mebli, bez konieczności ich posiadania. Tworzymy naszą usługę bo sami jej potrzebujemy.

Policzyliśmy, że każdy z nas w ciągu ostatnich 10 lat przeprowadzał się średnio 8 razy. Wiemy ile pochłania to czasu i energii. Wiemy też, że znalezienie mieszkania, które wpisuje się w nasz styl i nasze gusta jest zawsze dużym wyzwaniem.

Nikt nie chce wydawać majątku na wyposażenie wynajmowanych mieszkań. Kompromis, który często jest wybierany to zakup tanich, słabych jakościowo mebli, które przy kolejnej przeprowadzce nie spełniają już swojej funkcji. Rodzi to konsekwencje, z których możemy nie zdawać sobie sprawy.

  • 11 milionów ton mebli
    wyrzucanych rocznie
    w samej UE

  • 90% wyrzucanych mebli
    w UE nie ulega recyklingowi

  • Meble stanowią 4%
    wszystkich odpadów w UE

Powyższe dane pochodzą z raportu Europejskiego Biura Ochrony Środowiska. Jako Tapchan wierzymy, że nasza usługa to nie tylko wygodne rozwiązanie dla zmieniających się potrzeb mieszkaniowych, ale też odpowiedź na poważny problem zanieczyszczenia środowiska jakie generuje branża.

Działamy w gospodarce w obiegu zamkniętym. Przykładamy dużą uwagę do procesu odświeżania, czyszczenia i renowacji mebli, które do nas wracają, tak by kolejni nasi użytkownicy mogli się nimi cieszyć, nie widząc różnicy pomiędzy nowymi produktami.

W GÓRĘ